Avrupa maçları hangi kanalda izlenir

0 1

Avrupa futbolunun heyecanını kaçırmak mı istemiyorsunuz? Peki, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını hangi kanallardan izleyebileceğinizi biliyor musunuz? Bu yazımızda size Türkiye’de Avrupa maçlarını takip edebileceğiniz tüm platformları ve yayıncıları bir arada sunuyoruz!

Avrupa futbolunun zirvesi Şampiyonlar Ligi’nden Avrupa’nın yükselen yıldızlarının mücadele ettiği Konferans Ligi’ne kadar, kıtanın en önemli futbol turnuvaları heyecanı her geçen hafta artıyor. Peki, siz de bu heyecana ortak olmak ve Avrupa maçlarını canlı olarak izlemek istiyor musunuz? Eğer cevabınız evetse, doğru yerdesiniz! Bu yazımızda, Türkiye’de Avrupa maçlarını hangi kanallardan ve platformlardan izleyebileceğinizi tüm detaylarıyla anlatıyoruz.

Avrupa Maçlarını Yayınlayan Kanallar

2023-2024 sezonu itibariyle Türkiye’de Avrupa futbol turnuvaları yayın hakları şu şekilde dağıtılmıştır:

  • Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi: Bu üç turnuvanın yayın hakları, 2024-2025, 2025-2026 ve 2026-2027 sezonlarını kapsayacak şekilde TRT (Türkiye Radyo Televizyon Kurumu) tarafından satın alınmıştır. Bu kapsamda, söz konusu turnuvalardaki maçları TRT 1 ve TRT Spor kanallarından izleyebilirsiniz.

Şifresiz ve Ücretsiz Yayın İmkanı

Avrupa futbol turnuvalarının TRT tarafından yayınlanması, Türk futbolseverler için önemli bir yenilik anlamına geliyor. Zira bu sayede, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını şifresiz ve ücretsiz bir şekilde izleme imkanı doğuyor. TRT 1 ve TRT Spor kanalları, tüm Türkiye’de karasal yayın ağı üzerinden erişilebilir durumdadır.

Online Yayın Platformları

TRT’nin yanı sıra, bazı online yayın platformları da belirli Avrupa futbol turnuvaları maçlarını kendi platformlarında ücretli olarak yayınlayabilmektedir. Ancak, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle Türkiye’de Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçlarını yayınlayan başka bir online platform bulunmamaktadır.

Geçmişteki Yayıncılar

Avrupa futbol turnuvaları yayın hakları, geçmiş yıllarda farklı kanallar ve platformlar tarafından satın alınmıştı. Örneğin, 2023 sezonu öncesinde Şampiyonlar Ligi maçları [Eski yayıncı adı] kanalında, Avrupa Ligi ve Konferans Ligi maçları ise [Eski yayıncı adı] platformunda yayınlanmaktaydı. Ancak, yayın haklarının yenilenmesiyle birlikte bu durum değişmiştir.

Avrupa Maçlarını Takip Etmenin Diğer Yolları

Canlı maç yayını bulamıyorsanız veya maçları izleme imkanınız yoksa, Avrupa futbol turnuvalarını takip etmenin başka yolları da mevcuttur:

  • Canlı Skor Platformları: Birçok spor haberleri sitesi ve mobil uygulaması, Avrupa maçlarının canlı skor hizmetleri sunmaktadır. Bu platformları kullanarak maçların skor durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Spor Haberleri Siteleri: Spor haberleri siteleri, maç özetleri, oyuncu ve teknik direktör demeçleri, analizler ve yorumlar gibi içerikler sunarak Avrupa futbol turnuvalarını takip etmenize yardımcı olur.
  • Sosyal Medya: Twitter, Facebook gibi sosyal medya platformlarında spor haberleri sayfaları ve taraftar hesaplarını takip ederek Avrupa maçları hakkında son dakika gelişmelerinden haberdar olabilir, diğer taraftarlarla birlikte heyecanı paylaşabilirsiniz.

Merhaba sevgili maç sever dostlarım. Bildiğiniz gibi türk takımlarımız avrupa ve FIFA da mucadele ediyor. Şu anda avrupada 27 ve 28. sıradayız. Klasman olarak yenildikçe sıralamamız da düşüyor. Peki avrupa maçları nereden izlenir. Avrupa maçları hangi kanaldan şifresiz ve bedava izlenir ?. Sorularını sık duyar olduk.

1. Matbet tv ile avrupa maçları ücretsiz

Matbet tv ile bütün avrupa maçlarını sınırsız oalrak ücretsiz izleyebilirsiniz. Maç başlamadan önce mısırlarınızı alın ve maçın bedava keyfini çıkarın. En iyi bedava maç izleme kanalıdır.

2. Jojobet tv bedava maç izle

Jojobet tv ile bedava maç keyfini çıkarabilrisiniz. Maçlar sürekli olarak yayınlanı yayınlanmaz jojobet tv ye düşer. Bu kanalda bein sport 1 ve bein sport connect ile maçlar sık sık yayınlanır. Güvenilir maç nereden izlenir sorusunun cevabıdır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.