Dinamo (Batum) – Slovan (Bratislava). 07/13/2022 maç için tahmin

0 0

Temmuz ayının ilk yarısı, Avrupa rekabetinde 2022/2023 sezonunun tam olarak başlama zamanıydı. Geçen hafta Şampiyonlar Ligi elemeleri başladı ve şimdi “cevaplar” alacaklar. Batum’a büyük futbol gelecek – burada yerel Dinamo, ana Avrupa Kupası’ndaki ilk iç saha maçını yapacak. Slovan (Bratislava) gibi güçlü ve deneyimli bir rakibi yenebilecek mi? Web sitesi analistleri bu maç için 13 Temmuz 2022’de bir tahmin geliştirdiler.

Dinamo (Batum) içinde bulunduğumuz döngü hızla ilerlemiştir.

“Korsanlar” yakında 100. yıldönümlerini kutlayacak – 1923’te kuruldular. Ama şu anda gerçek zirveye ulaştılar. Kulüp, en son 2018’de ülkenin 2. bölümünde bir sezon geçirmek zorunda kalması da dahil olmak üzere her zaman ateşliydi. Ancak geri döndükten sonra “Dinamo” arka arkaya iki kez “gümüş” aldı. Ve son çekilişte nihayet 1. sıraya yükseldiler. Bu arada, şimdi bile Tiflis’ten “takım arkadaşlarına” olan mesafeyi artırarak güvenle liderlik ediyor. Şimdi tüm dikkat – Şampiyonlar Ligi’nde ilk çıkış. Slovakya’da, azınlıkta yarıdan fazlasını oynamasına rağmen golsüz berabere olduğu ortaya çıktı. Ama evde kazanmak zorundasın.

Slovan (Bratislava) yine ülkenin en güçlü kulübü oldu

Sky Blues, Gürcülerden çok daha zengin bir tarihe sahiptir. İlk şampiyonluk unvanı 1940’ta, hala birleşik bir Çekoslovakya biçiminde geri alındı. Ve 1969’da Kupa Kupası bile alındı. Genel olarak, takım ülkenin bölünmesinden sonra bile şimdi büyük olmaya devam ediyor. Ve en önemlisi, sermaye projesi Fortune League’i arka arkaya dört kez kazandı. Bu yüzden, ana takipçisi Ružomberok’un bir düzineden fazla puan önünde olduğu ortaya çıktığında, son berabereydi. Tabii ki, böyle istikrarlı sonuçlarla Slovan, sürekli olarak Avrupa arenasında başlıyor. Aynı zamanda Şampiyonlar Ligi’nde özellikle gurur duyacağı bir şey yok. Ancak zaman zaman daha düşük reytingli turnuvalarda “gruba” çıkışlar oldu. Böylece 2021’de Henty ve şirket Konferans Ligi’nin ana turuna çıktı.

Önceki maçlar 

Dinamo (Batum) Avrupa yarışmalarında nadiren başladı. Geçen hafta Bratislava’da ilk kez oynadı.

Maç tahmini

Gürcülerin alıntılarda hafif bir avantajı var. Ancak, her durumda, sonuç her iki taraf için de önemlidir, gösteri için değil. “2,5 gol altı” üzerine bahse gireriz (oranlar – 1.62).

Leave A Reply

Your email address will not be published.