Fenerbahçe Beşiktaş Derbi Maçı canli izle Matbet TV, Bein sports HD donmadan izle

1 0

Matbet TV kanalından bedava donmadan yayınlanacak olan BJK FB derbisi 2021 yılının artık son derbisi. 2022 Yılına girerken kritik bir maç daha karşımıza çıkıyor. Beşiktaş ve Fenerbahçe ilk 10 da yer almasına rağmen bu maçı iki takım da kazanmak zorunda. Şu anda ligde Trabzonspor lider ve diğer takımlarda arkasından takip ediyor. İkinci sırada ise ligde sürpriz olan Hatayspor var.

Fenerbahçe Beşiktaş Derbi maçı izle

Gelelim Maça Derbide güzel bir karşışalaşma bizi bekliyor sevgili bahis severler. Derbi öncesi Mesut takımda yer almıyor. Bşiktaşta yeni genler olmayacak sergen yalçında kadroda bulunmuyor. Bu yuzden maç baya çekişmelere sahip olacak.

FB BJK Fenerbahçe Beşiktaş Maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?

Fenerbahçe derbileri genellikle FB tv ve FB FM üzerinden yayınlansada yayıncı kuluşuş olan Bein sports üzerinden ve 3. Knalından naklen yayınlanacak. FB BJK Derbisi 19 Aralık 2021 Pazar günün oynanacak ve Şükrü saracoğlu stadyumunda oynanacak. Maç seyircili olacak.

Fenerbahçe derbi kadrosu

Beşiktaş Derbi kadrosu

Beşiktaş Derbi kadrosu

1 Comment
  1. […] olarak veren donmadna maçları izleyebileceğiniz tek yerdir Matbet. B u gece maçlarından olan Fenerbahçe Kritik Hatayspor deplasmanında ter dökecek. Ligde durumlar karışık bütün büyük takımlar […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.