Matbet Üyeliği Neden iptal Edilir

0 1

Matbet sitesi ile çalışmaya karar vermiş iseniz, bu sitenin belirlemiş olduğu kurallar dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Kurallar, üye güvenliği açısından alınmış tedbirler anlamına gelmekte olup, her üyenin, sitenin her türlü hizmetinden eşit bir şekilde yararlanması amacıyla ortaya çıkarılmış

maddelerden ibarettir. Bu maddelerin dışında hareket etmeniz durumunda, üyelik iptal işlemleri, üyeliğin askıya alınması işlemleri gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Eğer Matbet üyeliği neden iptal edilir? Sorusunu gündeme getiriyoruz iseniz, bu sorunun karşılığında karşınıza yukarıda bahsedilen sitenin, genel kural ve şartları çıkacaktır.


Matbet Üyelik İptal Şartları

Matbet üyelik iptal şartları arasında, öncelikli olarak yasal yaş tanımlaması bulunmaktadır. Üyelik esnasında vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda, adınıza tanımlı bir hesap anında açılacaktır. Bu hesabı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak ilerleyen aşamalarda yapılan rutin kontrollerde, yasal yaş sınırının altında bulunduğunuz tespit edilir ise, otomatik olarak tek taraflı olacak şekilde aksini ispatlayamamanız durumunda, üyeliğiniz iptal edilecektir. Başka hangi gerekçeler bulunmaktadır?

Birden fazla hesap açılması, site içeriğinde yasaklanmıştır. Farklı isimler üzerinden, aynı ip adresini kapsayacak şekilde birden fazla hesap açmış iseniz, üyeliğiniz iptal edilir. Kendinize ait olmayan bir kartı ya da bir ödeme geleceğini kullanarak, hesaplarınıza para aktarmış iseniz, bu durumda site yönetimi çalıntı kart ve hesap bilgileri ile işlem yapılmasının önüne geçilmesi amacıyla, üyelik iptal işlemini yapabilmektedir. Bu gerekçelerin tamamı, sitenin genel kullanım kuralları arasında belirtilmiş bulunmaktadır.


İptal Edilen Matbet Üyeliği Tekrar Açılır mı?

İptal edilen Matbet üyeliği tekrar açılır mı? Haklı olduğunuzu ispatlayabilir iseniz, iptal gerekçesinin karşısında gerekli belgeleri elde eder ve site yönetimine gönderirseniz, iptal edilmiş olan üyeliğinizi ya da askıya alınmış olan üyeliğinizi tekrar açmanız mümkündür. Ancak site içerisinde hile yapmış iseniz, avantaj elde etmeye çalışmış, farklı hesaplar üzerinden siteyi kullanma şeklinde bir davranış sergilemiş iseniz, iptal edilen bu üyeliğin tekrar açılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Matbet Üyelik İptalinde Paralarını Oluyor?


Matbet üyelik iptalinde paralar ne oluyor? Kazançlarınız sıfırlanır, site üzerine göndermiş olduğunuz anaparalar, hiçbir kuruşunu dokunulmadan sizlere geri iade edilir. Ancak siteye yatırdığınız kullandığınız ya da kullanmadığınız, belirli bir süre beklemiş olan paralar için, herhangi bir nema eklenmesi gibi bir uygulamada yoktur. Gönderdiğiniz para yani anapara net olarak sizin hesaplarınıza geri aktarılacaktır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.