Trabzonspor Galatasaray Maçı canli izle, Bein sports 1 Şifresiz, Selçuk Sports HD

2 2

Trabzonspor Galatasaray Maçı canli izle, Bein sports 1 Şifresiz, Selçuk Sports HD kanalları bu sezon bütün derbi maçların ışifresiz olarak verecek.

GS TS Maçını selçuk sports kanalından izlemek için TIKLAYINIZ.

TS GS maçı bedava veren kanallar

TS GS derbisi maçı öncesi en çok insanları ilgilendiren soru maçı bedava ve donmadan şifresiz olarak nereden izleyebilirsiniz Sorusu. Maçı twitter kanalımızdan ve Aşağıdaki kaçak bahis siteleri kanallarından izleyebilirsiniz.

TS GS Maçını bedava izleme kanalları :

Twitter kanalı

Telegram kanalı

Matbet TV

Jojobet TV

Selçuk sports HD izle

Trabzonspor Galatasaray derbisi bilgileri ( 2021 )

TS GS maçı başlamadan önce maç saat kaçta, Maç kadroları gibi bigiler mesaj kotumuza düşüyor. Galatasaray Bu sezon şampiyonluk yarışında GS TS derbisi ile zirve yapmak istiyor.

Derbi maçı 12 Eylül 2021 de oynanacak ve eylül ayının ilk maçı olacak. Maçı şifresiz izleyebileceğiniz kanalları yukarda yazarak linklerini de verdik oaradan alabilirsiniz.

Trabzonspor Galatasaray Ekşi sözlük yorumları 2021

TS GS maçı öncesi merak edilen Ekşi sözlük yorumlarını aşağıdaki alanlara ekliyorum buradan sizde okuyabilrisiniz.

1960’larda trabzonspor’u oluşturan yerel takımlardan biri olan idman ocağının renkleri sarı kırmızı idi. o zamanlar trabzon’un yarısı idman ocağını tutardı. diğer yarısı ise idman gücünü. işte bu dönemde idman ocağı taraftarları renkleri aynı olduğu için birinci lig**de takımlar arasında galatasaray’ı tutardı.

trabzonlu ve koyu trabzonsporlu arkadaşların trabzonspor galatasaray’a maç kaybedince hiç rahatsız olmamaları, ertesi gün sanki kendi takımları maç kazanmışçasına mutlu mesut görünmeleri şeklinde tezahür eden durumdur ayrıca.

her mağlubiyetin sebebi galip takıma olan sevgiyse işimiz var dedirten önerme. trabzonspor galatasaraya yenilebilir doğal olarak sonuçta futbol bu hani şu üç ihtimalli denen oyun. 6-0 ı da sevgiye bağlayalım isterseniz futbolda şiddet neyin kalmasın herşeyin başı sevgi olsun. ha illaki bir sevgi arayacaksak örnekleri çoğaltabiliriz bu gereksiz, keşke olmasa dedirten kafayla bakarsak.

ayrıca trabzonun galatasaray sevgisini merak eden arkadaşlar açın birkaç trabzonspor forumuna bakın bu derin sevgiyi bir de kendi gözlerinizle görün.

dipnot: son maçta da bu sevgi netleşmiştir umarım. yine bu lafı ortaya atan kafaların istediği olmuştur ne de olsa böyle ayak oyunlarını (kibarca psikolojik taktik) iyi yaparlar. her derbi öncesi de kazanmasını istedikleri takımı isteklendirme adına aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koyacaklardır artık alıştık.

Kaynak linkler ve diğer yorumlar için : Ekşi sözlük

Galatasaray ( GS ) Derbi kadrosu

Galatasaray Maç kadrosu

Trabzonspor Derbi Kadrosu

2 Comments
  1. […] Galatasaray Trabzonspor Maçı derbisi 2022 yılının ilk derbisi olacak. Merak etmeyin sevgili dostlar derbini […]

  2. […] bir diğer maçı ise Adana Demirspor Antalyaspor Maçı canli izle, Adana Demirspor Selcuk Sports HD 1 olacak ve bu maçta 20:00 da […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.