Fernando Muslera, Galatasaraydan gidiyormu, ne zaman gidecek?

0 6

Terim’in ayrılığı düşünmesi Muslera’yı çok üzdü. Konuşma biter bitmez Terim’e ilk sarılanlardan birisi oldu. O sırada Türkçe olarak “Sen yoksan ben de yokum” dedi. Muslera’nın o sözleri duygusallıkla söylediği düşünülmesi nedeniyle üzerinde fazla durulmadı.

TATİLİNİ BODRUM’DA YAPACAK
Ancak Uruguaylı kaleci, tercümanı aracılığıyla Bodrum’a giden Fatih Terim’i aradı. Ayrılık kararında ciddi olup olmadığını sordu. Yeni sözleşmeyi kendisiyle çalışmayı umduğu için imzaladığını, eğer ayrılacaksa menajeriyle konuşup kendisine takım bulmasını isteyeceğini anlattı. Kesin kararını seçime göre vermesi beklenen başarılı hocanın Muslera’dan acele etmemesini istediği öğrenildi. Bu arada Muslera’nın tatil için ülkesine gitmeyeceği, Bodrum’a Terim yakın bir ev tutarak tatil yapacağı öğrenildi.

SÖZLEŞMESİNİ İNCELETİYOR
Muslera, 16 Mart 2021 tarihinde Galatasaray ile bu sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini yenilemiş ve 3 yıl daha kendisini sarı-kırmızılı takıma bağlayan anlaşmaya imza atmıştı. Ancak başarılı eldivenin, Terim belirsizliği nedeniyle avukatlarından sözleşmesinin incelenmesini istediği ve hocasının ayrılığı halinde Uruguay’da futbolu bırakmaya sıcak baktığı öğrenildi.

FutbolArena – Galatasaray kaptanı Fernando Muslera, sakatlığının ardından hakkında çıkan ayrılık haberlerine cevap verdi. Sözleşmesinin askıya alınacağını yönelik iddialar için imalı bir paylaşım yapan Muslera, en 2 yıl daha takımda kalacağını açıkladı.

MUSLERA: “2024’E DEK VE BELKİ DAHA FAZLA”Muslera, Instagram’dan yayınladığı storyde İstanbul görüntüsüne yer verirken, “2024’e kadar kalmak için ne güzel bir ülke. Ve kim bilir, belki daha fazla.” ifadelerini kullandı. Muslera aynı zamanda Türkiye ve Uruguay bayrakları arasında kullandığı emojiyle, bir anlaşma olduğu mesajına da yer verdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.