Barcelona Galatasaray Maçı kaç kaç bitti, geniş Maç özeti izle Şifresiz HD Donmadan izle

0 0

Barcelona Galatasaray Maçı kaç kaç bitti, geniş Maç özeti izle Şifresiz HD Donmadan izle Galatasaray Barcelona bu güne kadar 4 defa karşı karşıya geldi bugune kadar bir beraberlik ve bir maç kazanç ile çıktılar. Bu maçın geniş anlatınlarını ve Özetleri aşağıda bulabilrisiniz.

Nostalji Maçlar | Barcelona 2 – 2 Galatasaray ( 05.12.2001 )

10 kişi nou camptan 1 puan ile dönmek herkesin harcı değildir,buradaki maçtada tek kale oynayıp 1-0 yenilmiştik,o zamanlar iyi takımdık maçları izlerken yenebiliriz gözü ile izliodum şimdi averaj takımı olduk Avrupa’nın şimdi izlerken fark yemesek bari gözü ile izliyorum o zamanki Gs harbiden çok iyi oynuyordu 1996-2001,ondan sonra çöküş başladı.

Barcelona’yı Kluıvert , Reizger , Rivaldo’lu yıllarda izleme imkanım oldu o zamanlar o kadar ahım şahım güçlü değillerdi ama ; oynadıkları oyun sanki bir dünya takımı gibi oynuyorlardı . Etkili ayaklara sahip bir kadroları vardı. Kluıvert oynardı forvette iş yapmazsa yerine Luis Enrique yer alırdı. Bir ara Savıola da çok iyi işler yapmıştı. Orta alanda Rivaldo vardı , ayağını bazen raket gibi kullanıp kaleciyi gafil avlardı. Onlardan sonra Ronaldinho’lu döneme girildi ve başka bir boyuta geçti takım. O’ndan sonra tabi ki hepimizin bildiği Messi denen futbolcu geldi . Ronaldinho’dan aldığı bayrağı baya bir ilerilere taşıdı İniesta ve Xavi’nin de önemli katkılarıyla. Sonra ne olur ilerleyen zaman gösterecek . Ama önceki takımı yakalayacağını pek sanmıyorum . Chicago Bulls’un 91-97 dönemleri vardı NBA de kimsenin kafa tutamadığı zamanlardaki gibi bir dönemleri oldu. Şimdi o Chicago’dan eser yok tabi .Daha az göster

Nostalji Maçlar | Galatasaray 2 – 1 Barcelona – 23.11.1994

Barcelona’yı Ali Sami Yen’de 2-1 yenen Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde galibiyet alan ilk Türk takımı oldu. A Grubu’ndaki puanlarını bu maçta alan Galatasaray, 3 puanla son sırada yer alsa da ilerleyen yıllar için ümit vermişti. Göteborg 9 puanla zirvede bulunurken, Barcelona 6 puanla 2. sırada kendisine yer bulmuş. İngiliz devi Manchester United da 6 puan toplamış ama averajla İspanyol devinin gerisinde kalmış.

Başarılı olmak için eskisi gibi takım kur, 10 yıllık proje yap, simdi hep kiralık, kalb ile oynayan oyuncu yok, büyük takımlar hala öyle Real, barcelano 3,asagi 5, yukarı hep aynı kadro, bizde suan yok çok yazık, her sene komple kadro değişiyor. Bir kadro oturması lazım, ondan sonra 3 sene içinde başarı gelir, ama bıraksınlar bu kiralık sistemi, 3 yıldız oyuncu diğerleri genç sağlam olsun, görün nasıl başarı geliyor, zaten 3 yıl içinde gencler baba gibi top oynar, Galatasaray ruhu demek, cok farklı birsey turkiyenin futbol yüzüdür, bu kültür devam etmesi lazım, avrupada sayili takımlar içerisinde bizde olmalıyız. Bu tarih ve deneyim var bizde. Yöneticilerin beceriksizliği yüzünden başarı gelmiyor,

Leave A Reply

Your email address will not be published.