[ Matbet TV izle ] Gaziantep FK Adana Demirspor Canli maç izle, şifresiz linkleri

0 0

[ Matbet TV izle ] Gaziantep FK Adana Demirspor Canli maç izle, şifresiz linkleri zor maç. demirsporumuzun beşiktaş deplasmanındaki 1 puanının anlam ifade etmesi için amasız kazanması gerekiyor. rakip iyi ama yenilmeyecek seviyede değil. taraftar baskısıyla ilk yarı maçı kopartabilip, 2. yarı da kontralarla skoru koruyabilirsek şahane olacak. 3 puana ihtiyacımız var. umarım bir kaza yaşamayız.

Gaziantep FK Adana Demirspor Canli maç izle

bu demirspor’a alt ligler dahil 3-0 dan kimse maç vermez ama gittik biz verdik.demirspor maçı bırakmadı ve aldı. he bir adanalı ve adana demirspor’lu olarak ligin ikinci beşiktaş maçında demirspor için hiç iyi şeyler hissetmiyorum.
tam kadro bir beşiktaş ve konsantre olmuş bir sergen karşısında hatay’ın düştüğü durumu gördük vee bu sene daha dolu bir beşiktaş var ki demir spor da geçen seneki hatay kadar kaliteli değil.bu yüzden öyle serdar ortaç gazına gelmeyin derin şehrimin takımına.ilk yarı yunus akgün’ün attığı golle 1-0 demirspor lehine bitti. rakip çıkarken yapılan baskıyla kazanılan top golle sonuçlandı. ardından balotelli’nin iki golü ofsayta takıldı. antep’in de etkili atakları oldu. genel olarak demirspor iyi bir pas trafiği ve derli toplu oyunuyla güven verdi ancak atakları bitirme konusunda daha etkili olmak zorunda.

Leave A Reply

Your email address will not be published.