Salernitana Galatasaray maçı canli izle Galatasaray Maçı canli şifresiz izle, Bein sports HD izle

0 0

Süper Lig’de geçtiğimiz sezonu 13. sırada tamamlayarak hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray, yeni sezonda Okan Buruk yönetiminde şampiyonluk hedefliyor. Sarı Kırmızılı ekibin çıkacağı 5. hazırlık maçı olan Salernitana karşılaşması için heyecanlı bekleyiş sürerken; futbolseverler Salernitana – Galatasaray maçının ne zaman, saat kaçta başlayacağını sorguluyor. İşte Pardubice Galatasaray mücadelesinin detayları…

Salernitana Galatasaray maçı canl

Galatasaray-Salernitana Maçı Spor Smart Canlı İzlemek İçin Frekans ve Platform Bilgileri

Spor Smart, D Smart 77 numaralı kanallar ile Türksat uydusu ve internet üzerinden şifreli olarak izlenebilmektedir.

Galatasaray-Salernitana Maçı Hangi Gün?

Galatasaray-Salernitana Maçı, 27 Temmuz Çarşamba günü oynanacak.

Galatasaray-Salernitana Maçı Saat Kaçta?

Galatasaray-Salernitana Maçı, saat 20:30 başlayacak.

Galatasaray-Salernitana Maçı Nerede Oynanacak?

Galatasaray ve Salernitana, karşı karşıya geleceği Hazırlık Maçı maçı, Inssbruck’da, Tivoli Stadyumu’nda oynanacak.

Domenec Torrent: Oyuncularım için normal bir hafta değildi

Galatasaray Teknik Direktörü Domenec Torrent, Salernitana maçı öncesi katıldığı basın toplantısında, oyuncularının zorlu mücadeleye iyi hazırlandığını kaydederek, ” Beşiktaş maçı bizim için çok önemliydi. Benim için bir maçı kazanmanın en önemli yolu bir önceki maçı kazanmaktır. Eğer Beşiktaş’a kaybetmiş olsaydık, onlara karşı daha iyi bir ekiple neden oynamadık diye bana sormuş olacaktınız belki. Oyuncularım için normal bir hafta değildi. Beşiktaş maçında yorgundular. Salernitana maçından sonra uçak İstanbul’a inemedi. İzmir’de antrenman yapmak durumunda kaldık. Pazar günü geldik ve pazartesi günü maç vardı. Oyuncular fiziken çok çalıştılar. İnanılmaz efor sarf etmeleri gerekti. Yine de son dakikaya kadar, 90 dakika mücadele etmek için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

‘Adil değerlendirme yapalım’

Salernitana’ya karşı oynamanın çok farklı olduğunu belirten Torrent, “Salernitana gibi bireysel kalitesi üst düzey olan oyunculara karşı oynamak elbette farklı bir şey. Biz mutlaka tur atlamak için çalışıyoruz. Oyun anlayışımız da buna odaklanmış şekilde. Türkiye’de Salernitana’yı yeterince tanımayan insanlar bir daha baksın. Bizimle oynadıkları maçtan sonra 4 gol atmayı başardılar. Dolayısıyla takımımızın Salernitana mücadelesini adil bir şekilde değerlendirmemiz gerekir. Salernitana şu anda dünyanın en iyi beş takımından biri” diye konuştu.

‘Zor dakikalara hazırlanalım’

Torrent, kurguladığı oyun planı hakkında da ipuçları verirken, “Beşiktaş maçında beklerimizi çok ileride oynatma planımız yoktu. Bekler kontraya karşı daha içeride oynuyordu. Bu kez bireysel olarak daha üstün olduğunu söyleyebileceğimiz bir takıma karşı oynayacağız. Toplu ve birlikte oynamaya dikkat etmemiz gerekiyor. Bu sayede başarı sağlayabiliriz. Dünyanın bütün takımları için geçerli bu. Salernitana’ya karşı sahada daha geride oynamak zorunda kalıyorlar. Onlara karşı oynadığımızda bazı zor dakikaları geçirmeye hazırlıklı olmamız gerekiyor” dedi.

‘Açık oyun etkili olmayacak’

Salernitana gibi bir takıma karşı açık oyunun fayda sağlamayacağını savunan Torrent, “Salernitana’ya karşı açık oyun çok akıllıca olmayacaktır. Takımla birlikte hareket etmemiz çok önemli. Bireysel oynamaya kalkarsak başımız derde girebilir. Kompakt hareket etmemiz ve takım ruhunu canlı tutmamız gerekiyor. Önümüzdeki maçta Salernitana’ya aynı şekilde oynamayı planlıyoruz. Final gibi ciddiye aldığımız bir maç” açıklamasını yaptı. ‘Taraftarla güçlü oluyoruz’ Galatasaray’a yüzde kaç kazanma şansı verdiği sorusunu Domenec Torrent, “Yüzde veremem.

Kendi sahamızda taraftarımız bize çok yardımcı oluyor. Beşiktaş maçında son 15 dakikada takım zorlandığı anda çok yardımcı oldular. Mutlaka bize yine çok destek olacaklar. Onlar bizim yanımızda olduklarında çok daha güçlü oluyoruz.

Salernitana için zor olacak bir maç ayarlamaya çalışıyoruz. Savunmada mükemmel olmak gerekiyor. Gol atma şanslarımız mutlaka olacak. Salernitana’ya karşı kalecimiz başta olmak üzere ilk dakikadan itibaren iyi oynamak gerekiyor. Daha sonra bazı fırsatlardan sonuç alabileceğimize inanıyorum” diye cevapladı.

Salernitana hayalini cevapladı

59 yaşındaki çalıştırıcı, eski takımı Salernitana’da teknik direktörlük hayalinin olup olmadığı sorusuna, “Şu anda Galatasaray’da çok mutluyum. Burada olmak beni çok mutlu ediyor. Önümüzdeki üç, dört, beş yıl burada olsam benim için harika olur. Şu anda asıl baktığımız önümüzdeki maç. Galatasaray sonrası bir plan düşünmüyorum” cevabını verdi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.