Erşan kuneri izle HD, Netflix Bedava izle 2022

0 1

dizi beklentilerimizin altında kaldı diyebiliriz. gerçi bir ali baba ve yedi cüceler kadar sıkıcı değil. en azından konuları hızlı hızlı geçtiği için akıcı bir anlatım olmuş. dizi de genel olarak eğlenceli. belki diziyi cem yılmaz değil de başka biri yapsa bu kadar üzerine gelinmezdi diye düşünüyorum.

Erşan kuneri izle HD, Netflix Bedava izle 2022

bir de bu yazıdan önce evde oturup kısa bir değerlendirme yapmıştık. sonra dedik ki kayıt falan da alalım. onu da youtube’a attık.

Erşan kuneri

Cem Yılmaz mizahı diye bir şey var ve asla eskimiyor. Bir kez daha Cem Yılmaz’ın ülke olarak başımıza gelen en iyi şeylerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Komedinin ucuz filmlerle zirve yaptığı son dönemlerde, Cem Yılmaz’ın Kara – Komedi türünde eser verdiği son iki filmi ve buna Erşan Kuneri’yi de eklemesi komedi türü için sevindirici bir gelişme.

Cem Yılmaz’ın stand-up şovları ve sinema filmlerinden sonra ilk kez bir diziyle seyirci karşısına çıkması da heyecan verici.

Erşan Kuneri, klasik Türk film senaryolarını günümüz üslubuyla harmanlayıp hem eskiye selam çakıp hem de günümüz komedi anlayışını temiz bir şekilde sunuyor. Asıl adı Cemil Can Taraklı olan Erşan Kuneri’nin ayrıntılı incelemesini yazdığımız yazının geri kalanı spoiler içerir.

Erşan kuneri dizi

Birçok kez söyledim; eğitimci, edebiyatçı, dilbilimci kimliğimle bir kez daha söylemek istiyorum. Evet hayatın içinde erkek ağzı; küfür, sövme, cinsel organların en kaba biçimde dile getirilmesi fazlasıyla var fakat farkında mısın aynı ağzı kadınlar da kullanmaya başladı. Neden çünkü  bu platformlardaki dizi ve filmlerle bu tarz  olağan duruma  getirildi, hayatında hiç küfür etmemiş ben bile usuldan doğal karşılamaya başladım. Bu tehlikeli bir kültür alışkanlığı, hayatın estetiğini bozuyor. Bu tarzdan çok rahatsızlık duyuyorum. Madem kullanılacak dozunda kullanılsın hiç değilse. Nedir bu erotizm söylemi  aşkı? Gel de Freud’ü hatırlama şimdi…

Cem yılmaz erşan kuneri

Bildiğiniz üzere filmin yönetmenliğini Cem Yılmaz  yaptı. Komedi ustalarının birçoğu bu dizide,  Cem Yılmaz’ın daimi kadrosu yine yanında;  güçlü kadro, güçlü oyunculuk…

Bir tiyatro rüzgarı da esmiyor değil, hoş olmuş. Kostümlerin zenginliği diziye ayrı bir zenginlik katmış. Kurguyu beğendim, daimi bir ekip var ve bu ekip her bölümde ayrı bir hikaye oluşturuyor. Dizi etrafında yedi  film izliyorsunuz. 

Hikayeler 1980 darbesinin hemen  sonrasına ait; bir bakıma seksenler nostaljisi diyebiliriz. Yeşilçama, yeşilçamın unutulmazlarına esaslı bir selam duruş var. 

Erşan kuneri netflix

Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisi 13 Mayıs tarihinden itibaren hayranlarıyla buluşacak. Dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak. Yılmaz, sosyal medya hesabından, “Geliyorum 🙂 Hayır o anlamda değil 13 Mayıs ‘ta geliyorum.” paylaşımıyla Erşan Kuneri’nin çok yakında başlayacağını duyurdu. Netflix Türkiye’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise Medar-ı iftiharımız Kuneri Film artık bizimle. Erşan Kuneri 13 Mayıs’ta sadece Netflix’te oynuyor” ifadelerine yer verildi.

Erşan kuneri ne zaman

Stand-up sanatçısı, sinema oyuncusu, senarist, film yapımcısı ve yönetmeni olan Cem Yılmaz, hayranlarına sevindiren haberi duyurdu. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında “Geliyorum 🙂 Hayır o anlamda değil 13 Mayıs ‘ta geliyorum.” sözleriyle Erşan Kuneri dizisinin kapağını paylaştı. 13 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Cem Yılmaz’ın uzun zamandır beklenen dizisi Erşan Kuneri, Netflix’te izleyicisi ile buluşacak. Peki, Erşan Kuneri dizisinin konusu ne, oyuncuları kim? AROG, GORA, Arif V 216 gibi filmlerinde ilginç mekanlar kullanan Cem Yılmaz’ın bu dizisini de nerede çektiği merak edildi. Cem Yılmaz’ın Netflix yapımı Erşan Kuneri dizisi nerede çekiliyor? İşte, Erşan Kuneri ile ilgili tüm detaylar…

Erşan kuneri dizi ne zaman

2021 yılının Sonbahar aylarında çekimlerine başlanılacak olan Erşan Kuneri dizisi için Cem Yılmaz’ın Temmuz ayındaki paylaşımları göz önüne alındığında, dizinin çıkış tarihi için 2022 yılını gösterebiliriz. Şu an için henüz eskiz karalama aşamasında olan, G.O.R.A. ve Arif v 216 filmlerinden tanıdığımız Erşan Kuneri karakterinin dizisi için 2022’ye kadar bekleyeceğiz gibi görünüyor.

Erşan kuneri netflix ne zaman

Oyuncu ve yönetmen Cem Yılmaz’ın ilk dizisi Erşan Kuneri, 13 Mayıs tarihinde Netflix’te yayınlandı. Dizinin galası ise yayından bir önceki gün İstiklal Caddesi’ndeki Grand Pera’da yapıldı.

Ancak eski Emek Sineması’nın yerine inşa edilen Grand Pera, uzun yıllardır kamuoyunun ve pek çok sivil toplum kuruluşunun tartıştığı bir “dönüşüm” geçmişine sahip.

Bu nedenle Cem Yılmaz, ekibi ve Netflix, gala için Grand Pera’nın tercih edilmesi yönüyle eleştirildi.

Netflix erşan kuneri

Erşan Kuneri; GORA, Arif V 216 ve Erşan Kuneri gibi yapımlarda Cem Yılmaz tarafından canlandırılmış kurgusal bir karakterdir. Erşan Kuneri, Cem Yılmaz filminde yer alan renkli karakterlerden biridir. GORA ve Arif v 216 filmleriyle tanıdığımız Erşan Kuneri Film yapımcısı ve eğlence mekanı sahibidir. Dizide erotik film yapımcısı olan Erşan Kuneri’nin 1975-78 arasındaki sinema macerasını konu alınacak.

Erşan kuneri ne zaman çıkacak

Netflix’in resmi hesaplarından yaptığı duyuruya göre Erşan Kuneri projesi 13 Mayıs’ta Netflix’te yayında olacak. Yapılan duyuruda “Medarıiftiharımız Kuneri Film artık bizimle. #ErşanKuneri 13 Mayıs’ta sadece Netflix’te oynuyor.” İfadelerine yer verildi.

Erşan Kuneri dizisinde GORA ve Arif V 216 filmlerinde yer alan karakter Erşan Kuneri karakterinin 1975-1978 yılları arasındaki sinema serüveni gözle önüne serilecek.  Projenin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle;

Erşan kuneri ne zaman yayınlanacak

Erşan Kuneri, 13 Mayıs 2022 tarihinde Netflix’te yayınlanacak durum komedisi türündeki Türk internet dizisidir.

Film yapımcısı ve yönetmeni Erşan Kuneri’nin 70 ve 80’lerdeki hikâyesini konu alacak dizinin çekimleri Eylül 2021’de tamamlandı.

Erşan kuneri Bölümleri

Erotik filmlerin unutulmaz yönetmeni, yapımcısı ve oyuncusu Erşan Kuneri, farklı film türlerini denemek ve pornocu yaftasından kurtulmak için kolları sıvar.

1. Kuru Murad

57 dk.

Çektiği filmlerden sıkılan Erşan, “katmanlı” bir dönem filmi çekmeye karar verir. Bu aksiyon dolu tarihî filmin başkahramanı Kuru Murad’dır.

2. Ebenin Avı

45 dk.

“Ebenin Avı” adlı bir korku filmi çekmeye hazırlanan Erşan, Alev’in büyü yapmak için kullandığı turşu kavanozunu bulur ve onu korkutmak için ruh çağırma seansı düzenler.

3. Kooperatif Kemal

49 dk.

Altın ve Tumtum bir Anadolu köyünde geçen duyarlı bir film çekmek ister. Ödül alma ihtimaliyle heyecanlanan Erşan kendi “toplumcu” filmini yazar ve Kooperatif Kemal olur.

4. Kötü Mal

48 dk.

Bara atari makinesi gelince herkes oyun bağımlısı olur, kavga çıkar ve olay manşetlere düşer. Bunun üzerine Erşan, “Kötü Mal” adlı uyuşturucu karşıtı bir film çeker.

5. Faqbadi

50 dk.

Alev, İstanbul’a film çekmeye gelen İranlı bir yönetmenle nişanlanır ama Erşan’ın gözü yönetmeni pek tutmaz. “Faqbadî” filminde Erşan şifa dağıtan bir gezgini oynar.

6. Blue Box

39 dk.

Tumtum’un hayalini kurduğu süper kahraman kostümü umduğu gibi çıkmaz. Erşan, Blue Box teknolojisini kullanarak 2022’de geçen bir süper kahraman filmi çekmek ister.

7. Er-Man

43 dk.

Pelerinli süper kahraman destanı devam ederken Erman, Lale adlı bir gazeteciye âşık olur. Ancak babası bu ilişkiye karşı çıkar ve Songül’le evlenmesini ister

8. Doyamadım

50 dk.

“Erman” filmi gişede hüsrana uğrayınca Erşan iflasın eşiğine gelir. Bu sırada karşısına muhteşem bir fırsat çıkar ve “Doyamadım” adlı bir arabesk film çekmeye karar verir.

Erşan kuneri Bölümleri
Leave A Reply

Your email address will not be published.