Ödeme Yönteminiz Sizi Para Yatırmadan Bonustan Çıkarabilir mi? (Matbet 305 giris, Matbet Uygulama indir apk)

0 7

Evet. Bir kez daha, kabul edilen 🌎 Matbet305 📱 Mobil uygulama apk 💙 Matbet 305 💚 para yatırma yöntemlerinin bir listesiyle Şartlar ve Koşullar devreye girer. Bunların her birini dikkatlice kontrol edin ve sadece site tarafından kabul edildiği için tercih ettiğiniz ödeme yönteminin de Para Yatırmadan Bonus için uygun olduğunu düşünmeyin.

Nakitsiz Bonus’a katılmaktan genellikle dışlanan ödeme yöntemleri listesinde kripto para birimleri (özel kripto kumarhaneleri olan bazıları hala bunları kabul edebilir) ve dünyanın en sevilen iki e-Cüzdanı – Paypal , Neteller ve Skrill .

Haksız? Senin ve benim gibi ortalama bir oyuncunun bakış açısından, evet – bu adil olmayan bir önlem gibi görünebilir. Demek istediğim, neden bu para yatırma yöntemini bizim için kullanılabilir hale getirelim ve sonra onu kullandığımız için bizi cezalandıralım? Sonuçta, tüm mesele hızlı ve kolay para yatırmadır, bu da kumarhaneler söz konusu olduğunda bir artı puan olmalıdır.

Eh, öyle görünse de, e-Cüzdan kullandığımız için bizi ‘cezalandırmak’ kesinlikle bu kısıtlamanın nedeni değil. Bunun nedeni, kumarhaneyi olası kara para aklama girişimlerinden korumak için bir önlem olması daha olasıdır. E-Cüzdanlar, bir kumarhanenin fonların nereden geldiğini belirlemesini çok zorlaştırır, bu da onları kara para aklamayı kolaylaştırma suçlamalarına açık hale getirir.

Diğer bir yönü ise yukarıda bahsedilen Bonus Kötüye Kullanımıdır. Yatırdığınız paralar bir banka hesabına bağlı değilse, bu, belirli bir kişiye bağlı olmadıkları anlamına gelir. Ve aynı zamanda, şansını denemek isteyen biri için aynı bonusu iki kez talep etmenin çok daha kolay olduğu anlamına gelir.

Yani evet, görünen deliliğin arkasında her zaman bir mantık vardır. Ancak, kalbiniz bu e-Cüzdanları kullanmaya bağlıysa ve Ücretsiz Nakit Bonusunuzu kaçırmak istemiyorsanız, iyi bakın çünkü tam olarak bunu yapmanıza izin veren bazı kumarhaneler bulacaksınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.