[ Matbet TV izle ] Yeni Malatyaspor Antalyaspor Maçı ne zaman saat kaçta ?

1 0

[ Matbet TV izle ] Yeni Malatyaspor Antalyaspor Maçı ne zaman saat kaçta ? yeni malatyaspor 0 antalya 3 olarak tecil edilecektir. aksi takdirde önü alınamaz. kural kuraldır. kebapçı falan topla seyirci desteği ile antalyasporu yen. zaten şu anda 1. ligde yer alması gerekirken süper ligde ne işi var bu gereksiz amatörlerin.

Yeni Malatyaspor Antalyaspor

malatya takımının robin yalçın ve bazı oyuncularının tekmelerine hakemin müsade ettiği maç.
özellikle antalyasporlu sinan gümüş’ün gördüğü iki sarı kart nasıl doğru ise thievy bifouma düdükten sonra topa vurma ve ayağa basma pozisyonlarında birer sarı kart görüp atılmalıydı. bunların haricinde sürekli kendini yere atan malatyasporlu gökhan töre hakemi aldatmaya yönelik hareketten dolayı kart görmediği gibi ardından hakeme fiziksel temas ve şiddetli ses ile yoğun itiraz etmiş hakem devam eden maçı takibi bırakıp kendisini uyarmış ancak gökhan yine de kart görmemiş malatya maçı mucizevi bir şekilde 11 kişi tamamlamıştır.

1 Comment
  1. […] ile ilgili tüm detaylar futbolseverler tarafından merak ediliyor. Peki, Galatasaray – Yeni Malatyaspor maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? Şifresiz maç linkleri ve daha fazlası yazımızda […]

Leave A Reply

Your email address will not be published.