5 Comments
 1. Exxen tv bedava izleme says

  Exxen tv bedava izlemek için ne yağmalıyım admin acele bir cevap yaz bana

 2. Galatasaray Maçlarını Bedava izle says

  sahaya 6 yabanci oyuncu ile ciktiktan sonra eski tiryakinin kirk yillik ye$ilayci kesilmesi misali yabanci gofret bile yemeyen kluptur*. galatasaray kar$isinda aldigi galibiyetler di$inda (ki galatasaray’in avrupa’da yenmekte en zorlandigi takimdir fenerbahce)* pek sesleri cikmayan “kazandik”‘tan ziyade “kaybetti(niz)(ler)” diye sevinerek kendi ba$arisini bile rakibine maleden* bir del’oglandir fenerbahce.

 3. Fenerbahçe Transfer Haberleri says

  90 yılda 29 şampiyonluğu olan,henüz geride bıraktığımız sezon ezeli ve ebedi rakibni(!) kupadan eleyen,ezeli ve ebedi rakibi lisesini fransızlara tahsis ederken futbolcuları vatan için sahada ve cephede çarpışan, pendik’e elenip en kötü sezonunu geçirdiği sene bile ezeli ve ebedi(!)rakibini deplasmanda yenen,ezeli ve ebedi rakibi uefa kupasını aldığında ülkeye yaşatamadığı sevgi selini bu ülke insanlarına yaşatan 90 yillik efsane geri döndü!

 4. Galatasaray TV says

  şampiyonluklarının çoğunu eski zaman içerisinde semih bayülken’in genel sekreteter olduğu zamanda kazanmış futbol takımı. semih bayülken, vefatından bir kaç ay önce ali şen tarafından alaşağı edilince ” ben bu takım için neler yaptım. ne hakemler satın aldım. ne takımlar, ne kupalar satın aldım. bana böyle mi yapılacaktı ? ” demiştir.

 5. Fenerbahçe TV says

  “fenerbahce kulubunun her tarafta mazhar-i takdir olmus bulunan aseri mesaisini isitmis ve bu kulubu ziyaret ve erbab-i himmeti tebrik etmeyi vazife edinmistim. bu vazifenin ifadesi ancak bugun muyesser olabilmistir. takdirat ve tabrikatimi buraya kayd ile mubahiyim.”

Leave A Reply

Your email address will not be published.