Altay Galatasaray maçı canli izle, Şifresiz maç izleme linkleri, Mat bet tv Donmadan izle

0 2

Bedava canli maç izleme denilince akla gelen tek maç izleme kanalı olan Matbet TV ile şifresiz canli maç yayınlarını izleyin. Altay Galatasaray Mücadelesi de mat bet tv kanalından naklen yayınlanacak.

Bildiğiniz gibi şifresiz maç yayınlarını bein sports HD kanlından normalde yayınlanır, maç yayınları sürekli olarak donma ve reklam olarak rahatsız edici bir şekilde gelmiş olabilir.

Altay Galatasaray maçı canli izle

Ligde düşme hattında olan Altay mücadelesi öncesi Galatsaray ile karşılaşıyor. Altay düşmesi kesinleşmiş olsa da bu mücadelede güzel goller göreceğimiz kesin arkadaşlar. Maç linklerini ve şifresiz hd izleme görüntülerini bulabileceksiniz.

Altay Galatasaray maçı ne zaman hangi kanalda oynanacak?

Ligin alt sıralarını doğrudan etkileyecek Altay Galatasaray maçı, 24 Nisan Pazar günü saat 20.30’da oynanacak. Karşılaşma, İzmir temsilcisinin yeni evi Alsancak Stadı’nda organize edilecek. Diğer taraftan, maç günü kentteki hava sıcaklığının 26 derece ve güneşli olması bekleniyor.

Altay Galatasaray maç kadrosu muhtemel 11 ler

ALTAY muhtemel 11 ler: Lis, Björkander, İbrahim, Naderi, Cebrail, Poko, Thaciano, Pinares, Rodriguez, Eren, Rayan

GALATASARAY muhtemel 11 ler : Muslera, Van Aanholt, Nelsson, Marcao, Omar, Berkan, Taylan, Kerem, Babel, Halil, Mostafa Mohamed

GALATASARAY muhtemel 11 ler

İki Takımın Güncel Eksikleri

ALTAY: Özgür Özkaya, Murat Akca (Kadro dışı), Paixao (Kadro dışı), Deniz Kadah (Sakat)

GALATASARAY: Fatih Öztürk, Sofiane Feghouli

Altay Galatasaray maçı canli izle Mat bet tv

Mat bet tv kanalından Altay Galatasaray maçını bedava olarak izlemek için yapmanız gereken tek şey matbettv.com adresinden maçları izleyebilirsiniz. Galatasaray bütün maçlarını bedava ve donmadan izleyebileceksiniz.

Altay Galatasaray Maç Bilet Fiyatları

  • NUMARALI Fiyat: 44,00
  • MARATON Fiyat: 22,50
  • KALE ARKASI Fiyat: 12,50
Leave A Reply

Your email address will not be published.