Galatasaray Barcelona bileti bulma, GS barcelona Maç bileti satanlar güvenilir

0 0

Gs barcelona maç billetleri satışa çıktığı gibi anlık olarak bitti ve şuanda Barcelona galatasaray maç biletleri karaborsa ve açık artırma ile satışlara çıktı. İlk çıktığındaki maç bilet fiyatları ise şöyleydi.

Galatasaray Barcelona bileti fiyatları güncel

Barcelona ekibi istanbula Mart 2022 Saat 19:00 da uçak ile giriş yaptı. Galatasaray foria tesislerinde antremanlara başlayan Barcelona ekibi maç günne kadar antremanlarına başladı.

Galatasaray Barcelona online satın alma

Galatasaray Barcelona maç iletlerini takas yoluyla ve açıkartırma yolu ile aşağıdaki görselle tıklayarak alabilrisiniz.

Barcelona maçı en son 2002 yılında oynandı ve o güncen buyana biletleri sürekli tükendi. Çok yüksek büyük bir ilgi var. Bu maç önemli bbit türk takımı için yıl dönümü. Maç biletlerini de anlık olarak kullanıcılar çok sık aratmaya başladılar.

Galatasaray Barcelona karaborsa

Galatasaray Barcelona bileti karaborsa satışları

Galatasaray Barcelona maç biletleri karaborsada ve stadyum çevresinde açık artırma ile satışa çıktı. Burada kullanıcıların dolandırıcılara karşı dikkatli olmaları gerekiyor. Maç biletleri hiçbir zaman 15.000 TL olmadı arkadaşlar. Lütfen karaborsadaki dolandırıcılara karşı dikkatli olun.

Eğer bileteri açık artırma ile satıştan almak isterseniz ekşi sözlükteki şu yorumlar okuyabilirsiniz.

Galatasaray barcelona maç biletleri ekşi sözlük yorumları için tıklayınız.

Galatasaray Barcelona Ucuz Bilet bulma

Galatasaray avrupa ligi barcelona maç biletleri en ucuz bilet 514 lira ve bu maç daha düşük maç bileti bulmak için takas yöntemi ile de tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Maç maalesef karaborsacılarda 10 katına kadar satılıyor.

Galatasaray Barcelona bilet bulma

Gs barcelona maç biletlerini bulmak için google yerine yandex arama motorunu kullanarak facebook grupları ve telegram gruplarından maç biletlerini devir alabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.